Etiketa
9.png (253 362 bytes)
Iva je odborník na etiketu. Ukazuje jednotlivcům i skupinám, jak na úspěšné a snadné procházení různými společenskými situacemi, od luxusních jídel a obchodních schůzek, po události v každodenním životě.
Naučíte se, jak nejlepším způsobem, praktickými dovednostmi představit sebe. Naučíte se umění konverzace, oblékání, používání správných způsobů stolování či zdvořilému chování. A to nejen ve vašem osobním a profesním životě, pomohou vám stát se elegantní ženou nebo sebevědomým obchodním manažerem.
Iva kombinuje své znalosti s vysokoškolských studií s vášní pro etiketu a touhu vštípit posluchačům znalosti etikety. Iva absolvovala studium diplomacie. Dobré způsoby studovala pod přímým dohledem mistra etikety Ladislava Špačka.
Kurzy etikety respektují tradice vytvořené mnoha desetiletími, zároveň doplňují její moderní požadavky, a inspiraci dobou. Kurz je navržen tak, aby zahrnoval všechny části etikety od etikety stolování, každodenní etikety až po obchodní etiketu.
Kurzy ukazují etiketu, jako inspiraci, které se nemusíme děsit, ale přijmout ji a vnímat jako výhodu v komunikaci s okolím, jako další jazyk usnadňující při správném používání život.
Iva ví, že dobré mravy, které jsou založeny na zdravém rozumu, by měly být univerzální. Snaží se začlenit jejich správné použití do kontextu 21. století, aby pomohla všem, tak aby si více uvědomovali a citlivě reagovali na způsoby, jimiž vedou svůj život.
Iva podporuje neziskový projekt Life is Skill a spolupracuje na přednáškách etikety pro děti na základních školách.
© 2020 - 2022 Iva Pluháčková - Ochrana osobních údajů - Všeobecné obchodní podmínky